Отзывы о компании MixShop
- Петро Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
замовив, оплатив. Мали відправити 23, перенесли на 26 і відморозилися. Не рекомендую. я ж розраховував, то мав бути подарунок. Вийшов пшик 🤷. Так не роблять відповідальні продавці.
Доповнюю. кажуть в одну річку двічі не ввійдеш. То якщо не пробувати. Продавець сам зв'язався зі мною. можливо дійсно перед новим роком і були затримки. Оформив повторно, оплатив повторно ( минулий платіж скасував і повернули кошти) і пилосос уже в мене. Цього разу гут💪. Дякую. - Павел Х.
- Анжела О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Денис Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Богдан О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лілія П.
Замовила товар з пром-оплатою, прислали накладеним платежем, відправила товар назад, тепер ще й його не забирають з пошти, щоб я чекала якомога довше повернення коштів. Такий же товар замовила в іншому магазині і вже кілька днів як користуюсь, а кошти так і не повернулися на мій рахунок….Будь ласка, пане продавець, заберіть товар з пошти, я хочу отримати свої кошти на карту назад, бо вже й не рада, що звʼязалася (((
- Андрій Б.
- Вера О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
позвонили сказали через неделю отправят, прошло уже две недели так и не отправили, написала в чат с продавцом, никто не отвечает, подруга осталась без подарка. Поэтому лучше заказывайте в другом магазине
- Людмила К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна Г.
При оформленні замовлення, повідомили, що на виготовлення товару піде 10 днів.
На 11-ий день спитала, чи актуальне замовлення.
Сказали, що так, але чекають на доставку з-за кордону.
Тобто 10 днів виділяють насправді на доставку, а не виготовлення. Я не проти доставки готового товару, але неприємно, що обманули.
Спитала, через скільки приблизно очікувати замовлення. Не відповіли.
Минуло ще 5 днів - ні замовлення, ні хоча б відповіді, щодо орієнтованої дати отримання.
Скасувала замовлення.
