Кошик

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.06).

Відгуки про компанію МиксШоп

  • Петро Л.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    замовив, оплатив. Мали відправити 23, перенесли на 26 і відморозилися. Не рекомендую. я ж розраховував, то мав бути подарунок. Вийшов пшик 🤷. Так не роблять відповідальні продавці.
    Доповнюю. кажуть в одну річку двічі не ввійдеш. То якщо не пробувати. Продавець сам зв'язався зі мною. можливо дійсно перед новим роком і були затримки. Оформив повторно, оплатив повторно ( минулий платіж скасував і повернули кошти) і пилосос уже в мене. Цього разу гут💪. Дякую.

  • Павел Х.
    Відмінно
  • Анжела О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Денис Л.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Богдан О.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Лілія П.
    Відмінно

    Замовила товар з пром-оплатою, прислали накладеним платежем, відправила товар назад, тепер ще й його не забирають з пошти, щоб я чекала якомога довше повернення коштів. Такий же товар замовила в іншому магазині і вже кілька днів як користуюсь, а кошти так і не повернулися на мій рахунок….Будь ласка, пане продавець, заберіть товар з пошти, я хочу отримати свої кошти на карту назад, бо вже й не рада, що звʼязалася (((

  • Андрій Б.
    Відмінно
  • Вера О.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    позвонили сказали через неделю отправят, прошло уже две недели так и не отправили, написала в чат с продавцом, никто не отвечает, подруга осталась без подарка. Поэтому лучше заказывайте в другом магазине

  • Людмила К.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Анна Г.
    Погано

    При оформленні замовлення, повідомили, що на виготовлення товару піде 10 днів.
    На 11-ий день спитала, чи актуальне замовлення.
    Сказали, що так, але чекають на доставку з-за кордону.
    Тобто 10 днів виділяють насправді на доставку, а не виготовлення. Я не проти доставки готового товару, але неприємно, що обманули.
    Спитала, через скільки приблизно очікувати замовлення. Не відповіли.
    Минуло ще 5 днів - ні замовлення, ні хоча б відповіді, щодо орієнтованої дати отримання.
    Скасувала замовлення.